Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τυλίσσου όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος παραμένει πιστός στό έθιμο του κλήδονα και σας προσκαλεί την Τρίτη 24 Ιουνίου 2014 ώρα 21:00 στο προάυλιο χώρο του Δημοτικού σχολείου της Τυλίσσου! Ελάτε να αναβιώσουμε τό έθιμο και να διασκεδάσουμε παρέα με τους μουσικούς:
Σταυρακάκης Κώστας στήν Λύρα,
Αστυρακάκης Νίκος στό Λαούτο,
Χαλκιαδάκης Κώστας στο Μαντολίνο
Αστυρακάκης Γιώργος στη Κιθάρα.